Főkönyvelő

  • Cég neve

    Log Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Váci út

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • számviteli, adózási és pénzügyi feladatok szervezése, szakmai irányítása és ellenőrzése
  • pénzügyi, számviteli előírások, szabályozások változásainak folyamatos nyomonkövetése, és azok változásainak betartása
  • a számviteli politika és a belső szabályzatok naprakészen tartása, működtetése
  • adóbevallások és KSH adatszolgáltatások elkészítése, benyújtása
  • havi, negyedéves és éves zárások koordinálása, éves beszámolók, eredménykimutatás, adóbevallások, KSH adatszolgáltatások elkészítése
  • a könyvelő munkatársak szakmai irányítása
  • vonatkozó szabályzatok (számviteli, pénzmosási, stb.) napra készen tartása
  • kapcsolattartás adóhatóságokkal, könyvvizsgálóval
  • könyvvizsgálat előkészítése, a könyvvizsgálói tevékenységet végző partnerek támogatása
  • könyvelés folyamatos ellenőrzése, hibajavítások
  • szükség esetén könyvelés, számlázás; házi pénztár esetén helyettesítés
  • Projekt tábla ellenőrzése
  • banki adatszolgáltatás
  • szerződések adójogi szempontból történő véleményezése és ellenőrzése
  • belső pénzügyi nyilvántartások és különböző adatbázisok naprakész felügyelete

Elvárások

  • REGISZTRÁLT mérlegképes könyvelői képesítés
  • 5+ éves főkönyvelői szakmai tapasztalat
  • Erős analitikus gondokodás, precizitás
  • Hatékony kommunikációs képesség, határozott fellépés
  • Felhasználói szintű Microsoft Office (főleg Excel) ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai támogatás
  • Vállalati rendezvények

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Log Kft. teljes körű pénzügyi és HR szolgáltatást nyújt cégcsoportjának tagjai részére.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja bruttó bérigénnyel ellátott önéletrajzát.